Nabídka práce traktorista krmič

Celkově nalezeno 130 volných míst pro práci Nabídka práce traktorista krmič a okolí
zobrazuji 29 - 42
TRAKTORISTA / TRAKTORISTKA

Traktorista / traktoristka, obsluha zemědělských strojů

Kontakt e-mailem na adresu sadysynkov@seznam.cz. Požadujeme: řidičský průkaz sk. "T". Náplň práce: řízení traktoru v sadech, výpomoc při péči o dobytek.

TRAKTORISTA / TRAKTORISTKA A OBSLUHA ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky (po - pá od 8:00 - 15:30)
Mžany

Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty - program kvalifikovaný zaměstnanec.
Jičín

Krmivář/ka, traktorista/traktoristka, dělník/dělnice v zemědělské výrobě

Mzda: základ 40000 Kč + 35 % pohyblivá složka

Obsluha zemědělských strojů - traktorista / traktoristka

Kontakt telefonicky PO - PÁ od 7:00 do 19:00 hodin nebo e-mailem na adresu alex.picha@seznam.cz. - bližší informace při osobním pohovou - ŘP sk. B,T - zaměstnanecké benefity.

Krmič,dojič

Místo výkonu práce: České Lhotice č.p. 53, 538 25 Nasavrky První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Krmič/dojič

KRMIČ, živočišná výroba

Náplň práce: práce se zvířaty - krávy a telata Řízení dopravních prostředků Požadavky: ŘIDIČSKÉ OPRÁVNĚNÍ SKUPINY T

Krmič

Požadavky: řidičsjý průkaz sk. B a T. Nabízíme: možnost obědů v místě za zvýhodněnou cenu. Nutný osobní nebo telefonický kontakt.

Krmič/ošetřovatel skotu

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Mladoňovice - Lipina 2 Ř.P. sk. T výhodou První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. ...

Krmič/ka skotu

Místo výkonu práce: Dřevíkov - Hlinsko v Čechách První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Ošetřovatel/ka hospodářských zvířat - krmič/ka

Pracovní doba: - 5:00-17:00 hod. - dlouhý týden PO, ÚT, PÁ, SO, NE - krátký týden ST, ĆT Informace: - pouze telefonicky 6-18 hod.

Traktorista - opravář zemědělských strojů

Traktorista pro rostlinnou i živočišnou výrobu, obsluha zemědělských strojů, kladný vztah ke zvířatům. Praxe v oboru a svářečské zkoušky výhodou. Požadujeme řidičské oprávnění pro ...